Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Ostatnie komentarze

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 0
Dzisiaj: 56 Wczoraj: 21
Ogółem: 36531
Zobacz więcej

Terminarz: klasa B , Stalowa Wola IV, Klasa B 2014/2015, grupa: Stalowa Wola IV Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
17 sierpnia 2014
Victoria Giedlarowa 0:1 Sokół Hucisko 13:30
Staromieszczanka Stare Miasto 4:2 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 13:30
Advit Łętownia 2:2 Kłyż Tarnogóra 13:30
LKS Orzeł Biedaczów 1:3 KS Majdan Łętowski 13:30
ŁKS Łukowa 0:1 LKS Brzyska Wola 13:30
San Wierzawice 1:3 Jodła Przychojec 13:30
24 sierpnia 2014
Sokół Hucisko 3:2 Jodła Przychojec 13:30
LKS Brzyska Wola 4:0 San Wierzawice 13:30
KS Majdan Łętowski 2:3 ŁKS Łukowa 13:30
Kłyż Tarnogóra 1:2 LKS Orzeł Biedaczów 13:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2:1 Advit Łętownia 13:30
Victoria Giedlarowa 1:3 Staromieszczanka Stare Miasto 13:30
31 sierpnia 2014
Staromieszczanka Stare Miasto 0:4 Sokół Hucisko 13:30
Advit Łętownia 6:2 Victoria Giedlarowa 13:30
LKS Orzeł Biedaczów 4:1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 13:30
ŁKS Łukowa 4:3 Kłyż Tarnogóra 13:30
San Wierzawice 6:0 KS Majdan Łętowski 13:30
Jodła Przychojec 3:1 LKS Brzyska Wola 13:30
7 września 2014
Sokół Hucisko 2:1 LKS Brzyska Wola 13:30
KS Majdan Łętowski 2:1 Jodła Przychojec 13:30
Kłyż Tarnogóra 3:6 San Wierzawice 13:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2:0 ŁKS Łukowa 13:30
Victoria Giedlarowa 4:0 LKS Orzeł Biedaczów 13:30
Staromieszczanka Stare Miasto 6:2 Advit Łętownia 13:30
14 września 2014
Advit Łętownia 2:2 Sokół Hucisko 15:00
LKS Orzeł Biedaczów 2:0 Staromieszczanka Stare Miasto 15:00
ŁKS Łukowa 0:7 Victoria Giedlarowa 15:00
San Wierzawice 3:0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 15:00
Jodła Przychojec 1:5 Kłyż Tarnogóra 15:00
LKS Brzyska Wola 1:1 KS Majdan Łętowski 15:00
21 września 2014
Sokół Hucisko 2:1 KS Majdan Łętowski 15:00
Kłyż Tarnogóra 6:1 LKS Brzyska Wola 15:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3:2 Jodła Przychojec 15:00
Victoria Giedlarowa 2:1 San Wierzawice 15:00
Staromieszczanka Stare Miasto 4:1 ŁKS Łukowa 15:00
Advit Łętownia 6:0 LKS Orzeł Biedaczów 15:00
28 września 2014
LKS Orzeł Biedaczów 2:2 Sokół Hucisko 13:30
ŁKS Łukowa 4:1 Advit Łętownia 13:30
San Wierzawice 2:1 Staromieszczanka Stare Miasto 13:30
Jodła Przychojec 1:2 Victoria Giedlarowa 13:30
LKS Brzyska Wola 3:0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 13:30
KS Majdan Łętowski 1:6 Kłyż Tarnogóra 13:30
5 października 2014
Sokół Hucisko 1:1 Kłyż Tarnogóra 12:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4:1 KS Majdan Łętowski 12:30
Victoria Giedlarowa 1:1 LKS Brzyska Wola 12:30
Staromieszczanka Stare Miasto 2:5 Jodła Przychojec 12:30
Advit Łętownia 0:2 San Wierzawice 12:30
LKS Orzeł Biedaczów 0:3 ŁKS Łukowa 12:30
12 października 2014
ŁKS Łukowa 1:1 Sokół Hucisko 12:30
San Wierzawice 2:0 LKS Orzeł Biedaczów 12:30
Jodła Przychojec 3:0 Advit Łętownia 12:30
LKS Brzyska Wola 1:4 Staromieszczanka Stare Miasto 12:30
KS Majdan Łętowski 1:2 Victoria Giedlarowa 12:30
Kłyż Tarnogóra 1:2 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 12:30
19 października 2014
Sokół Hucisko 0:1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 12:30
Victoria Giedlarowa 3:1 Kłyż Tarnogóra 12:30
Staromieszczanka Stare Miasto 5:1 KS Majdan Łętowski 12:30
Advit Łętownia 0:1 LKS Brzyska Wola 12:30
LKS Orzeł Biedaczów 3:2 Jodła Przychojec 12:30
ŁKS Łukowa 3:4 San Wierzawice 12:30
26 października 2014
San Wierzawice 1:4 Sokół Hucisko 14:00
Jodła Przychojec 2:0 ŁKS Łukowa 14:00
LKS Brzyska Wola 5:1 LKS Orzeł Biedaczów 14:00
KS Majdan Łętowski 0:2 Advit Łętownia 14:00
Kłyż Tarnogóra 1:5 Staromieszczanka Stare Miasto 14:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1:1 Victoria Giedlarowa 14:00
12 kwietnia 2015
Jodła Przychojec 4:1 San Wierzawice 12:30
Sokół Hucisko 2:2 Victoria Giedlarowa 12:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2:2 Staromieszczanka Stare Miasto 12:30
Kłyż Tarnogóra 3:2 Advit Łętownia 12:30
KS Majdan Łętowski 0:0 LKS Orzeł Biedaczów 12:30
LKS Brzyska Wola 1:1 ŁKS Łukowa 12:30
19 kwietnia 2015
Jodła Przychojec 3:1 Sokół Hucisko 12:30
San Wierzawice - LKS Brzyska Wola 12:30
ŁKS Łukowa 2:1 KS Majdan Łętowski 12:30
LKS Orzeł Biedaczów 2:1 Kłyż Tarnogóra 12:30
Advit Łętownia 2:0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 12:30
Staromieszczanka Stare Miasto 3:1 Victoria Giedlarowa 12:30
26 kwietnia 2015
Sokół Hucisko - Staromieszczanka Stare Miasto 15:00
Victoria Giedlarowa - Advit Łętownia 15:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne - LKS Orzeł Biedaczów 15:00
Kłyż Tarnogóra - ŁKS Łukowa 15:00
KS Majdan Łętowski - San Wierzawice 15:00
LKS Brzyska Wola - Jodła Przychojec 15:00
Zobacz terminarz z sezonu: